Darování krve 2015
13.4.2015
Adopce na dálku 2015
17.4.2015

Ve středu 1. 4. 2015 se na pracovišti Na Průhoně uskutečnila Velikonoční veselice. Žáci a pedagogové si mohli vyzkoušet malování pastely, velikonoce_2015_5drátování vajíček, pletení pomlázky, pletení košíků z papíru a origami.

Pracovní dílny lidových řemesel vedly lektorky z Klubu přátel malování pod vedením Nadi Hoštové. Po celé dopoledne ve velikonočně vyzdobeném vestibulu hrála školní kapela Alarm.

Parťák 2014

Celá akce byla zahájena slavnostním předáním ocenění Parťák 2014. Vítěze si třídní kolektivy vybraly v tajném hlasování. Každý žák má své foto umístěné na tabuli oceněných společně se svou osobní vizitkou. Ceny žákům předal zástupce ředitele pro teoretické vyučování Ing. Miloš Holopírek a garant projektu Parťák PaedDr. Pavla Daňková. Celkem bylo oceněno 22 žáků a zvláštní cenu si odnesla Denisa Weissová ze třídy BO4. – Bezpečnost a ochrana obyvatel, za záchranu života.

Kroužek Projekťák

Celou akci zorganizoval kroužek Projekťák, který již druhým rokem na škole připravuje školní projekty. Akce se vydařila a již se těšíme na další.

Fotogalerie

Všechny fotografie z Velikonoční veselice  najdete ve fotogalerii pracoviště Na Průhoně ZDE.