Spolupráce s firmami

 


ZF Electronics Klášterec s.r.o.

Globální technologický koncern – ZF

ZF Electronics Klášterec, jako člen divize E-mobility, je předním lídrem v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu. Výroba vozidel šetrnějších k životnímu prostředí je budoucnost. Proto rosteme! Naše výroba je chirurgicky přesná a laboratorně čistá. Do našeho týmu hledáme další chytré lidi, kteří spolu s námi změní dějiny automobilového průmyslu.

Email: KLS-Personalni@zf.com

Mobil: 704 849 720


Správa železnic

https://www.spravazeleznic.cz/studenti/

Web, na kterém nabízíme prostor také pro Vaše akce a nabídky. Nyní připravujeme on-line přednášky a motivační videa, která zde postupně vyvěšujeme. Již nyní zde ale najdete nabídku témat pro bakalářské a diplomové práce, které Vaši studenti mohou využít také pro přípravu ročníkových a maturitních prací.

V neposlední řadě Vám nabízíme podporu při realizaci Vašich on-linech akcí a projektů. Studenti se prostřednictvím Studentského webu mohou hlásit na odborné stáže, praxe, zúčastnit se našeho stipendijního programu „NádraŽák“, máme zde i Kariérní stránky pro absolventy https://www.spravazeleznic.cz/studenti/kariera

 

 

 

 

 

 

Nové pracovní nabídky:

 

Puls Investiční s.r.o.

Společnost PULS je výrobcem pulsních napájecích zdrojů pro zavěšení na DIN lišty se zaměřením na standardní síťové zdroje. Zaměřuje se na automobilový průmysl, energie a technologie v medicíně. Sídlí v Mnichově.

E-maily kariera@pulspower.com

Telefony 474 356 150474 356 151

 

 


Severočeské doly, a.s.

https://www.sdas.cz/

Severočeské doly a.s. jsou největší hnědouhelnou těžební společností v České republice.

Působí v severočeské hnědouhelné pánvi a zabývají se těžbou, úpravou a odbytem hnědého uhlí. Těžba je realizována povrchovým způsobem na lokalitách Doly Nástup Tušimice a Doly Bílina.

volná místa – zde