5.3.2019
Nemocnice Kadaň
6.3.2019

Atletická radost

V nedávné době se žák naší školy Daniel Vejražka, který studuje 4. ročník oboru Sportovní management, zúčastnil atletického halového mistrovství ČR v kategorii dospělých i juniorů. V kategorii dospělých se mu podařilo předvést úžasný výkon v běhu na 200 metrů. S časem 21,50s si nejen vylepšil svůj osobní rekord, ale i zajistil jasné prvenství. V kategorii juniorů svůj bezvadný výkon napodobil, ale stačilo to tentokrát na 2. místo. V tentýž den ještě přidal bronz v běhu na 60m. Naše škola tím opět získala „mistra svého oboru“.

Hodnocení závodů z úst Daniela Vejražky:
Obě víkendové MČR hodnotím dobře a velmi úspěšně. MČR dospělých bylo pro mě velkým překvapením. Zvítězil jsem totiž v běhu na 200m a zároveň jsem si vylepšil letošní maximum z 21,90s na 21,50s. Následující MČR juniorů také přineslo spoustu radosti, a to když jsem získal v běhu na 60m bronz s novým osobním rekordem 6,94s. Možná jsem cítil menší zklamání v běhu na 200m, kde mi uteklo zlato o necelé 2 setiny, a bral jsem stříbro časem 21,65s. Zklamaný jsem byl jen malinko, získal jsem tímto totiž celou kolekci medailí (zlato, stříbro i bronz). Na to, že jsem byl týden nemocný, a to se v halové sezóně vždy ukáže, tak jsem velice spokojený. Teď se soustředím na hlavní sezónu, které jistě přinese skvělé výkony.