Sportovní management
13.2.2015
UNIV 3
18.2.2015

Náborové aktivity na Lounsku

002 ZS Panensky TynecDne 9.2.2015 se zástupci naší školy zúčastnili schůzky s žáky 8. a 9. tříd ze ZŠ Peruc a ZŠ Panenský Týnec. Žáci byli při prezentaci naší školy seznámeni s obory, které lze u nás studovat. A to jak s obory učebními, tak i maturitními a s mnoha dalšími aktivitami na naší škole. Žáci, přesto, že většina měla již ve své volbě jasno, se o námi prezentované obory zajímali.

Na konci obou prezentací na ZŠ došlo také na doplňující dotazy žáků. Tyto dotazy směřovaly na mimoškolní aktivity na naší škole, na výjezdy žáků v rámci projektových aktivit, na možnou účast na sportovních soutěžích aj. Několik dotazů bylo i na ubytování, stravování a aktivity na Domově mládeže. Celkově lze hodnotit nábor na obou ZŠ školách, podle zájmu žáků, jako úspěšný.

 

animals-596482_640Mile nás překvapila ZŠ v Panenském Týnci, kde žáci mají ve třídách II. stupně tzv. školní farmu. Jde o různá akvária s rybami, krevetkami, žabičkami a ráčky. V teráriích mají také dva hady aj. Největším miláčkem žáků je však párek Agam vousatých, který prý brzy bude mít rodinku.

Všem žákům 9. tříd ZŠ pro školní rok 2015/2016 přejeme šťastnou volbu pří výběru oboru a hodně studijních úspěchů.