Od nehody neujíždím
26.6.2019
ZUSE – další workshop pro naše žáky
26.6.2019

Sportovní den pod názvem „Zamakáme a užijeme si to” byl další akcí v rámci projektu „Zůstaňte s námi po škole! aneb Rozvoj kompetencí žáků škol v Ústeckém a Karlovarském kraji“ č. projektu CZ.02.3.61/0.0/0.0/16_012/0000615, který se uskutečnil dne, 25. 6., v krásné přírodě Bezručova údolí. Soutěžní disciplínou letošního ročníku byl orientační běh s dílčími stanovišti na kterých žáci plnili úkoly s tématikou oborů naší školy. Soutěžilo sedm týmů a první místo, jako v letech minulých, získali žáci ze ZŠ Na Příkopech. Na druhém místě žáci naší školy a na třetím ZŠ Zahradní. Všem patří velká gratulace a nejenom těm, kteří si odvezli medaile na krku, ale všem zúčastněným. Poděkování patří členům HZS, kteří celou akci obohatili o zajímavé ukázky, stejně tak i pedagogickým i nepedagogickým zaměstnancům naší školy, kteří celou akci organizovali, zejména pak Janu Purkrábkovi, vedoucímu závodu.