Středoškolský hokejbalový turnaj – „Hokejbal proti drogám 2018“

Firma Knauf vyučovala
24.4.2018
Výsledky 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019 – maturitní obory
30.4.2018

Naše škola uspořádala v pátek 20. dubna 2018 okresní kolo celorepublikové soutěže „Hokejbal proti drogám“ za účasti 6 družstev chomutovského okresu. Turnaj se uskutečnil na hokejbalovám hřišti společnosti KULTURA A SPORT Chomutov s.r.o.

Vítězem letošního ročníku se stalo Gymnázium Chomutov, druhé místo obsadila SPŠ a VOŠ Chomutov a na třetí příčce se umístilo družstvo MG a ZŠ Jirkov. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jakub Baier z vítězného týmu.

Poděkování za zdárný průběh turnaje patří všem zúčastněným týmům a jejich vedoucím, rozhodčímu Z. Prášilovi a pořadatelům.

Gymnázium Chomutov postupuje do krajského finále, které se uskuteční 15. května v Ústí nad Labem.