Okresní futsalový turnaj dívek
19.4.2016
Interaktivní vyučování s florbalovým trenérem
4.5.2016

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Chomutov (ESOZ) uspořádala dne 21. 4. 2016 okresní kolo celorepublikové soutěže „Hokejbal proti drogám“ za účasti 6 družstev chomutovského okresu. Turnaj se uskutečnil na hokejbalovém hřišti společnosti KULTURA A SPORT Chomutov s.r.o. Vítězem letošního ročníku se stalo  Gymnázium Chomutov, druhé místo  obsadila ESOZ Chomutov (pracoviště Obchodní akademie) a na třetí příčce se umístilo družstvo ESOZ Chomutov (pracoviště Na Průhoně). Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Roland Polášek z vítězného družstva a nejlepším hráčem se stal Jakub Lauko z Obchodní akademie pořádající školy. Poděkování za zdárný průběh turnaje patří všem zúčastněným týmům a jejich vedoucím, rozhodčímu R. Solčánimu a pořadatelům.

Gymnázium Chomutov postupuje do krajského finále, které se uskuteční 11. května 2016 v Ústí nad Labem.

Kategorie: V. – 1. – 4. ročníky SŠ, SOU, ISŠ (ročníky narození 1996-2000)