4.12.2015
„Advent očima dětí“
11.12.2015

Středoškolský volejbal

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, p.o. (ESOZ) uspořádala dne 26. 11. 2015 okresní kolo Středoškolských her ve volejbale chlapců i dívek. Turnaj se uskutečnil ve sportovní hale společnosti KULTURA A SPORT Chomutov s.r.o., kde týmy obou kategorií sehrály celkem 9 zápasů.

Vítězem letošního ročníku v kategorii chlapců se stala SPŠ a VOŠ Chomutov, na druhém místě skončila SOŠ technická, gastronomická a automobilní Chomutov, třetí místo patří Gymnáziu Chomutov a na čtvrtém místě skončilo družstvo pořádající školy. U děvčat si nejlépe vedlo družstvo Gymnázia Chomutov, na druhém místě skončil tým ESOZ Chomutov (OA) a třetí místo obsadilo družstvo ESOZ Chomutov (SOŠ). Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Tomáš Kryl (SPŠ a VOŠ Chomutov) a nejlepší hráčkou Lucie Roučková (Gymnázium Chomutov).

Poděkování za zdárný průběh turnaje patří všem zúčastněným týmům a jejich vedoucím, rozhodčímu
V. Rodinovi, společnosti KULTURA A SPORT Chomutov s.r.o. a pořadatelům.

ESOZ(SOŠ)-Gy 0:2

Nejlepší hráčka turnaje: Lucie Roučková-Gymnázium ChomutovVítězná družstva postupují do krajského finále, které se uskuteční v roce 2016.