
Během loňského školního roku probíhaly pod vedením Mgr. Taťány Fořtové, Bc. Aleny Habalové, Mgr. Jany Razakowské a Mgr. Moniky Pouzarové přednášky pro odsouzené ženy. Lektorky se věnovaly tématům první pomoci, prevenci rakoviny prsu, zdravé výživě, komunikaci a prevenci civilizačních chorob. Poděkování Vrchního rady, plk. Mgr. Miroslava Špalka, ředitele Věznice Nové Sedlo nás velmi potěšilo. Spolupráci vidíme jako oboustranně prospěšnou a v letošním školním roce v ní budeme pokračovat.
[su_document url=“https://www.esoz.cz/wp-content/uploads/2019/08/DekovnyDopisVezniceNoveSedlo2019.pdf“ width=“700″ height=“960″]