19.4.2013
Odborná stáž studentů v Granadě
25.4.2013

Hokejbal proti drogám

Naše škola uspořádala dne 23.4.2013 okresní kolo celorepublikové soutěže Hokejbal proti drogám, za účasti 4 družstev chomutovského okresu. Turnaj se uskutečnil ve sportovním areálu společnosti Kultura a Sport Chomutov s.r.o.

Vítězem letošního ročníku se stalo Gymnázium Chomutov, druhé místo obsadila naše Střední škola ESOZ Chomutov a na třetí příčce se umístila SPŠ stavební a OA Kadaň. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Tomáš Maštalířský z vítězného družstva a nejlepším hráčem byl  David Kaše z  kadaňské SPŠ.

Poděkování za zdárný průběh turnaje patří všem zúčastněným týmům a jejich vedoucím, rozhodčímu Z.Prášilovi a  pořadatelům. Vítězné družstvo postupuje do krajského finále, které se uskuteční v květnu v Ústí nad Labem.