lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  BO1  (Purkrábek Jan)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

NJ (NJ1)
DanR

P
PauR

M
ŠtoP

AJ (AJ1)
ImrM

CH
VavJ

Z
PurJ

CJL
KouV

   

AJ (AJ2)
ŠtaH

 
Ú
t

 

 

P
PauR

M
ŠtoP

NJ (NJ1)
DanR

BO
KnoL

F
ŠtoP

ZEK
VavJ

CJL
KouV

   

NJ (NJ2)
Kol
(A110)

 
S
t

 

TV
PurJ

TV
PurJ

ON
DanP

AJ (AJ1)
ImrM

IT (IT2)
SnA
(B215)

IT (IT2)
SnA
(B215)

IT (IT1)
KliJ

IT (IT1)
KliJ

   

AJ (AJ2)
ŠtaH

TA (TA2)
VavJ

TA (TA2)
VavJ

TA (TA1)
VavJ

TA (TA1)
VavJ

 
Č
t

 

NJ (NJ2)
Kol
(A110)

NJ (NJ1)
DanR

P
PauR

BO
KnoL

M
ŠtoP

D
MarZ

       

NJ (NJ2)
Kol
(A110)

 
P
á

 

 

M
ŠtoP

AJ (AJ1)
ImrM

ON
DanP

CJL
KouV

F
ŠtoP

       

AJ (AJ2)
ŠtaH

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  BO1  (Purkrábek Jan)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

NJ (NJ1)
DanR

AJ (AJ1)
ImrM

BO
KnoL

P
PauR

M
ŠtoP

CJL
KouV

ZEK
VavJ

   

AJ (AJ2)
ŠtaH

 
Ú
t

 

 

CJL
KouV

NJ (NJ1)
DanR

NJ (NJ1)
DanR

M
ŠtoP

F
ŠtoP

CH
VavJ

P
PauR

   

NJ (NJ2)
Kol
(A110)

NJ (NJ2)
Kol
(A110)

 
S
t

 

TV
PurJ

TV
PurJ

IT (IT2)
SnA
(B215)

IT (IT2)
SnA
(B215)

P
PauR

IT (IT1)
KliJ

IT (IT1)
KliJ

     

TA (TA2)
VavJ
(B222)

TA (TA2)
VavJ
(B222)

TA (TA1)
VavJ

TA (TA1)
VavJ

 
Č
t

 

NJ (NJ2)
Kol
(A110)

Z
PurJ

F
ŠtoP

AJ (AJ1)
ImrM

D
MarZ

M
ŠtoP

ON
DanP

CJL
KouV

   

AJ (AJ2)
ŠtaH

 
P
á

 

Z
PurJ

AJ (AJ1)
ImrM

M
ŠtoP

BO
KnoL

ON
DanP

Z
PurJ

       

AJ (AJ2)
ŠtaH

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  BO2A  (Knobloch Luboš)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

Z
PurJ

F
NovJ

PED
DanP

NJ
DanR

AJ
KouV

TV
StrP

TV
StrP

   

 
Ú
t

 

 

EKO
ŠraM

CJL
HihD

BO
KnoL

P
PauR

NJ
DanR

M
BecJ

ON
DanP

   

 
S
t

 

 

OO
MlaJ

OO
MlaJ

CJL
HihD

M
BecJ

NJ
DanR

BO
KnoL

P
PauR

   

 
Č
t

 

 

PED
DanP

CJL
HihD

M
BecJ

AJ
KouV

P
PauR

IT
UrbH

IT
UrbH

   

 
P
á

 

 

NJ
DanR

TA
VavJ

TA
VavJ

F
NovJ

AJ
KouV

       

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  BO2A  (Knobloch Luboš)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

Z
PurJ

AJ
KouV

D
MarZ

BO
KnoL

P
PauR

TV
StrP

TV
StrP

   

 
Ú
t

 

 

PED
DanP

CJL
HihD

F
NovJ

BO
KnoL

ON
DanP

D
MarZ

AJ
KouV

   

 
S
t

 

 

OO
MlaJ

OO
MlaJ

CJL
HihD

AJ
KouV

M
BecJ

IT
UrbH

IT
UrbH

   

 
Č
t

 

 

P
PauR

M
BecJ

NJ
DanR

EKO
ŠraM

PED
DanP

TA
VavJ

TA
VavJ

   

 
P
á

 

P
PauR

NJ
DanR

M
BecJ

CJL
HihD

F
NovJ

         

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  BO2B  (Šťastná Hana)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

M
Srb

PED
DanP

P
PauR

Z
PurJ

F
NovJ

CJL
KouV

ON
ŠtaH

   

 
Ú
t

 

TA
VavJ

TA
VavJ

P
PauR

PED
DanP

NJ
DanR

BO
KnoL

CJL
KouV

     

 
S
t

 

 

M
Srb

AJ
ŠtaH

NJ
DanR

CJL
KouV

AJ
ŠtaH

TV
StrP

TV
StrP

   

 
Č
t

 

 

OO
MlaJ

OO
MlaJ

P
PauR

D
MarZ

IT
NovJ

IT
NovJ

ON
ŠtaH

   

 
P
á

 

 

M
Srb

F
NovJ

BO
KnoL

AJ
ŠtaH

NJ
DanR

       

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  BO2B  (Šťastná Hana)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

M
Srb

P
PauR

NJ
DanR

IT
NovJ

IT
NovJ

D
MarZ

BO
KnoL

   

 
Ú
t

 

TA
VavJ

TA
VavJ

PED
DanP

BO
KnoL

TV
StrP

TV
StrP

P
PauR

     

 
S
t

 

 

M
Srb

CJL
KouV

AJ
ŠtaH

NJ
DanR

F
NovJ

EKO
Pel

EKO
Pel

   

 
Č
t

 

 

OO
MlaJ

OO
MlaJ

PED
DanP

CJL
KouV

P
PauR

AJ
ŠtaH

NJ
DanR

   

 
P
á

 

 

M
Srb

AJ
ŠtaH

F
NovJ

Z
PurJ

CJL
KouV

       

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  BO3  (Paukner Roman)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

TA
KnoB

AJ (AJ1)
ŠtaH

AJ (AJ2)
ŠtěM

CJL
DanP

PS
DanP

BO
KnoL

KA
PauR

   

NJ (NJ1)
DanR

NJ (NJ2)
DanR

 
Ú
t

 

 

AJ (AJ1)
ŠtaH

AJ (AJ1)
ŠtaH

P
PauR

IT (IT1)
UrbH

IT (IT1)
UrbH

TV
StrP

TV
StrP

   

NJ (NJ1)
DanR

NJ (NJ1)
DanR

IT (IT2)
Vej

IT (IT2)
Vej

 
S
t

 

 

PS
DanP

M
BecJ

OO
MlaJ

OO
MlaJ

CJL
DanP

P
PauR

F
NovJ

   

 
Č
t

 

 

P
PauR

AJ (AJ2)
ŠtěM

CJL
DanP

ON
DanP

BO
KnoL

KA
PauR

M
BecJ

   

NJ (NJ2)
DanR

 
P
á

 

 

M
BecJ

EKO
ŠraM

AJ (AJ2)
ŠtěM

KA
PauR

P
PauR

       

NJ (NJ2)
DanR

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  BO3  (Paukner Roman)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

TA
KnoB

BO
KnoL

P
PauR

M
BecJ

AJ (AJ1)
ŠtaH

KA
PauR

     

NJ (NJ1)
DanR

 
Ú
t

 

 

M
BecJ

F
NovJ

P
PauR

IT (IT1)
UrbH

IT (IT1)
UrbH

BO
KnoL

CJL
DanP

   

IT (IT2)
Vej

IT (IT2)
Vej

 
S
t

 

 

CJL
DanP

ON
DanP

OO
MlaJ

OO
MlaJ

AJ (AJ2)
ŠtěM

AJ (AJ1)
ŠtaH

P
PauR

   

NJ (NJ2)
DanR

NJ (NJ1)
DanR

 
Č
t

 

 

PS
DanP

TV
StrP

TV
StrP

P
PauR

AJ (AJ2)
ŠtěM

M
BecJ

KA
PauR

   

NJ (NJ2)
DanR

 
P
á

 

PS
DanP

KA
PauR

EKO
ŠraM

AJ (AJ1)
ŠtaH

AJ (AJ2)
ŠtěM

CJL
DanP

       

NJ (NJ1)
DanR

NJ (NJ2)
DanR

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  BO4  (Imrová Michaela)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

M
MRei

TA
KnoB

BO
KnoL

KE
KnoL

P
PauR

P
PauR

ON
KnoL

   

 
Ú
t

 

 

S
MatM

S
MatM

 

AJ (AJ1)
ImrM

AJ (AJ1)
ImrM

M
MRei

KE
KnoL

   

NJ (NJ2)
Kol
(A110)

NJ (NJ2)
Kol
(A110)

 
S
t

 

 

EKO
ŠraM

CJL
MarZ

P
PauR

AJ (AJ2)
ImrM

P
PauR

IT
VesJ

IT
VesJ

   

NJ (NJ1)
DanR

 
Č
t

 

 

KE
KnoL

AJ (AJ1)
ImrM

M
MRei

AJ (AJ2)
ImrM

AJ (AJ2)
ImrM

CJL
MarZ

P
PauR

   

NJ (NJ2)
Kol
(A110)

NJ (NJ1)
DanR

NJ (NJ1)
DanR

 
P
á

 

M
MRei

CJL
MarZ

BO
KnoL

EKO
ŠraM

TV
PurJ

TV
PurJ

       

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  BO4  (Imrová Michaela)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

KE
KnoL

TA
KnoB

IT
VesJ

IT
VesJ

CJL
MarZ

AJ (AJ2)
ImrM

M
MRei

   

NJ (NJ1)
DanR

 
Ú
t

 

 

S
MatM

S
MatM

 

AJ (AJ1)
ImrM

P
PauR

M
MRei

BO
KnoL

   

NJ (NJ2)
Kol
(A110)

 
S
t

 

 

M
MRei

BO
KnoL

ON
KnoL

KE
KnoL

P
PauR

P
PauR

CJL
MarZ

   

 
Č
t

 

 

AJ (AJ1)
ImrM

AJ (AJ1)
ImrM

P
PauR

AJ (AJ2)
ImrM

CJL
MarZ

P
PauR

BO
KnoL

   

NJ (NJ2)
Kol
(A110)

NJ (NJ2)
Kol
(A110)

NJ (NJ1)
DanR

 
P
á

 

M
MRei

BO
KnoL

TV
PurJ

TV
PurJ

KE
KnoL

AJ (AJ2)
ImrM

       

NJ (NJ1)
DanR

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  PO1  (Dudek Petr)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

AJ (AJ1)
ImrM

TV
PurJ

TV
PurJ

M
KraŠ

ET
VesJ

ET
VesJ

TEV
DudP

   

AJ (AJ2)
ŠtaH

NJ (NJ)
DanR

 
Ú
t

 

 

F
HolM

TP
DudP

AJ (AJ1)
ImrM

CJL
HihD

M
KraŠ

IT (IT1)
UrbH
(B201)

IT (IT1)
UrbH
(B201)

   

AJ (AJ2)
ŠtaH

IT (IT2)
Vej
(B215)

IT (IT2)
Vej
(B215)

NJ (NJ)
DanR

 
S
t

 

OÚ (PO11)
TreJ

OÚ (PO11)
TreJ

OÚ (PO11)
TreJ

OÚ (PO11)
TreJ

OÚ (PO11)
TreJ

 

OÚ (PO11)
TreJ

     

OÚ (PO12)
TriM

OÚ (PO12)
TriM

OÚ (PO12)
TriM

OÚ (PO12)
TriM

OÚ (PO12)
TriM

OÚ (PO12)
TriM

OÚ (PO13)
KorJ

OÚ (PO13)
KorJ

OÚ (PO13)
KorJ

OÚ (PO13)
KorJ

OÚ (PO13)
KorJ

OÚ (PO13)
KorJ

 
Č
t

 

 

AJ (AJ1)
ImrM

M
KraŠ

CJL
HihD

TD
Halb

TD
Halb

ON
KnoL

MAT
Halb

   

AJ (AJ2)
ŠtaH

NJ (NJ)
DanR

 
P
á

 

TP
DudP

M
KraŠ

F
HolM

MAT
Halb

ON
KnoL

CH
VavJ

       

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  PO1  (Dudek Petr)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

AJ (AJ1)
ImrM

D
MarZ

ZEK
VavJ

CH
VavJ

M
KraŠ

ET
VesJ

F
HolM

   

AJ (AJ2)
ŠtaH

NJ (NJ)
DanR

 
Ú
t

 

TV
PurJ

TV
PurJ

AJ (AJ1)
ImrM

AJ (AJ1)
ImrM

CJL
HihD

ET
VesJ

IT (IT1)
UrbH
(B201)

IT (IT1)
UrbH
(B201)

   

AJ (AJ2)
ŠtaH

AJ (AJ2)
ŠtaH

IT (IT2)
Vej
(B215)

IT (IT2)
Vej
(B215)

NJ (NJ)
DanR

NJ (NJ)
DanR

 
S
t

 

 

M
KraŠ

CJL
HihD

TD
Halb

TD
Halb

ET
VesJ

ET
VesJ

ON
KnoL

   

 
Č
t

 

 

M
KraŠ

TP
DudP

CJL
HihD

TEV
DudP

ZEK
VavJ

ON
KnoL

MAT
Halb

   

 
P
á

 

F
HolM

MAT
Halb

CJL
HihD

D
MarZ

M
KraŠ

TP
DudP

       

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  PO2  (Märcová Zdeňka)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

OÚ (PO21)
TreJ

OÚ (PO21)
TreJ

OÚ (PO21)
TreJ

OÚ (PO21)
TreJ

OÚ (PO21)
TreJ

 

OÚ (PO21)
TreJ

     

OÚ (PO22)
TriM

OÚ (PO22)
TriM

OÚ (PO22)
TriM

OÚ (PO22)
TriM

OÚ (PO22)
TriM

OÚ (PO22)
TriM

OÚ (PO23)
KorJ

OÚ (PO23)
KorJ

OÚ (PO23)
KorJ

OÚ (PO23)
KorJ

OÚ (PO23)
KorJ

OÚ (PO23)
KorJ

 
Ú
t

 

OÚ (PO21)
TreJ

OÚ (PO21)
TreJ

OÚ (PO21)
TreJ

OÚ (PO21)
TreJ

OÚ (PO21)
TreJ

 

OÚ (PO21)
TreJ

     

OÚ (PO22)
TriM

OÚ (PO22)
TriM

OÚ (PO22)
TriM

OÚ (PO22)
TriM

OÚ (PO22)
TriM

OÚ (PO22)
TriM

OÚ (PO23)
KorJ

OÚ (PO23)
KorJ

OÚ (PO23)
KorJ

OÚ (PO23)
KorJ

OÚ (PO23)
KorJ

OÚ (PO23)
KorJ

 
S
t

 

TP
DudP

M
KraŠ

IT
NovJ

IT
NovJ

F
KraŠ

EKO
ŠraM

AJ
ImrM

TO
ŽižM

   

 
Č
t

 

EKO
ŠraM

OO
HosA

OO
HosA

M
KraŠ

TO
ŽižM

F
KraŠ

AJ
ImrM

CJL
MarZ

   

 
P
á

 

TV
PurJ

TV
PurJ

M
KraŠ

ZP (ZP1)
HA

ZP (ZP1)
HA

CJL
MarZ

       

ZP (ZP2)
RO

ZP (ZP2)
RO

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  PO2  (Märcová Zdeňka)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

F
KraŠ

TV
PurJ

TV
PurJ

AJ
ImrM

ON
KnoL

TEV
DudP

TO
ŽižM

   

 
Ú
t

 

 

TO
ŽižM

M
KraŠ

TO
ŽižM

TP
DudP

TP
DudP

AJ
ImrM

CJL
MarZ

   

 
S
t

 

 

ON
KnoL

M
KraŠ

TO
ŽižM

TP
DudP

AJ
ImrM

CJL
MarZ

TEV
DudP

   

 
Č
t

 

 

OO
HosA

OO
HosA

M
KraŠ

IT
NovJ

IT
NovJ

CJL
MarZ

TO
ŽižM

   

 
P
á

 

CJL
MarZ

F
KraŠ

AJ
ImrM

ZP (ZP1)
HA

ZP (ZP1)
HA

TO
ŽižM

       

ZP (ZP2)
RO

ZP (ZP2)
RO

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  PO3  (Vavrová Jitka)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

   

CJL
KouV

AJ (AJ1)
KouV

IT (IT1)
UrbH

IT (IT1)
UrbH

TV
BecJ

TV
BecJ

   

AJ (AJ2)
ŠtaH

IT (IT2)
KliJ

IT (IT2)
KliJ

NJ (NJ)
DanR

 
Ú
t

 

 

M
BecJ

EKO
VavJ

F
HolM

EKO
VavJ

CJL
KouV

SCH
HolM

SCH
HolM

   

 
S
t

 

   

ŘMV
SchČ

ŘMV
SchČ

ŘMV
SchČ

CJL
KouV

M
BecJ

SCH
HolM

TP
BenO

TEV
BenO

 
Č
t

 

F
HolM

SCH
HolM

AJ (AJ1)
KouV

TP
HosA

TP
HosA

M
BecJ

CJL
KouV

     

AJ (AJ2)
ŠtaH

NJ (NJ)
DanR

 
P
á

 

 


HosA


HosA

AJ (AJ1)
KouV

M
BecJ

ZP (ZP1)
HA

ZP (ZP1)
HA

     

AJ (AJ2)
ŠtaH

ZP (ZP2)
RO

ZP (ZP2)
RO

NJ (NJ)
DanR

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  PO3  (Vavrová Jitka)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

OÚ (PO31)
TreJ

OÚ (PO31)
TreJ

OÚ (PO31)
TreJ

OÚ (PO31)
TreJ

OÚ (PO31)
TreJ

 

OÚ (PO31)
TreJ

     

OÚ (PO32)
KorJ

OÚ (PO32)
KorJ

OÚ (PO32)
KorJ

OÚ (PO32)
KorJ

OÚ (PO32)
KorJ

OÚ (PO32)
KorJ

OÚ (PO33)
TriM

OÚ (PO33)
TriM

OÚ (PO33)
TriM

OÚ (PO33)
TriM

OÚ (PO33)
TriM

OÚ (PO33)
TriM

 
Ú
t

 

OÚ (PO31)
TreJ

OÚ (PO31)
TreJ

OÚ (PO31)
TreJ

OÚ (PO31)
TreJ

OÚ (PO31)
TreJ

 

OÚ (PO31)
TreJ

     

OÚ (PO32)
KorJ

OÚ (PO32)
KorJ

OÚ (PO32)
KorJ

OÚ (PO32)
KorJ

OÚ (PO32)
KorJ

OÚ (PO32)
KorJ

OÚ (PO33)
TriM

OÚ (PO33)
TriM

OÚ (PO33)
TriM

OÚ (PO33)
TriM

OÚ (PO33)
TriM

OÚ (PO33)
TriM

 
S
t

 

   

ŘMV
SchČ

ŘMV
SchČ

ŘMV
SchČ

AJ (AJ1)
KouV

TV
BecJ

TV
BecJ

TP
BenO

TEV
BenO

AJ (AJ2)
ŠtaH

NJ (NJ)
DanR

 
Č
t

 

 

IT (IT1)
UrbH

IT (IT1)
UrbH

TP
HosA

TP
HosA

AJ (AJ1)
KouV

CJL
KouV

M
BecJ

   

AJ (AJ2)
ŠtaH

IT (IT2)
KliJ

IT (IT2)
KliJ
(A212)

NJ (NJ)
DanR

 
P
á

 

CJL
KouV


HosA


HosA

M
BecJ

AJ (AJ1)
KouV

ZP (ZP1)
HA

ZP (ZP1)
HA

     

AJ (AJ2)
ŠtaH

ZP (ZP2)
RO

ZP (ZP2)
RO

NJ (NJ)
DanR

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  PO4  (Holopírek Miloš)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

TP
KopR

TP
KopR

TP
KopR

ZMU
DudP

ON
KnoL

M
HolM

ZMU
HolM

   

 
Ú
t

 

 

PP
MRei

M
HolM

CJL
HihD

IT
VesJ

IT
VesJ

ZPO
ReiM

ZPO
ReiM

   

 
S
t

 

   

ZMU
DudP

ZMU
DudP

AJ (AJ)
ŠtěM

CJL
HihD

TEV
BenO

PP
MRei

OPO
BenE

OPO
BenE

NJ (NJ)
DanR

 
Č
t

 

 

CJL
HihD

TV
PurJ

TV
PurJ

AJ (AJ)
ŠtěM

AJ (AJ)
ŠtěM

ZMU
HolM

M
HolM

   

NJ (NJ)
DanR

NJ (NJ)
DanR

 
P
á

 

OÚ (PO41)
TreJ

OÚ (PO41)
TreJ

OÚ (PO41)
TreJ

OÚ (PO41)
TreJ

OÚ (PO41)
TreJ

 

OÚ (PO41)
TreJ

     

OÚ (PO42)
TriM

OÚ (PO42)
TriM

OÚ (PO42)
TriM

OÚ (PO42)
TriM

OÚ (PO42)
TriM

OÚ (PO42)
TriM

OÚ (PO43)
KorJ

OÚ (PO43)
KorJ

OÚ (PO43)
KorJ

OÚ (PO43)
KorJ

OÚ (PO43)
KorJ

OÚ (PO43)
KorJ

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  PO4  (Holopírek Miloš)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

TP
KopR

TP
KopR

TP
KopR

ZMU
HolM

M
HolM

AJ (AJ)
ŠtěM

     

NJ (NJ)
DanR

 
Ú
t

 

 

CJL
HihD

M
HolM

ZMU
DudP

ZMU
HolM

PP
MRei

ZPO
ReiM

ZPO
ReiM

   

 
S
t

 

     

EKO
ŠraM

CJL
HihD

ZMU
DudP

TEV
BenO

M
HolM

OPO
BenE

OPO
BenE

 
Č
t

 

 

M
HolM

TV
PurJ

TV
PurJ

AJ (AJ)
ŠtěM

CJL
HihD

IT
VesJ

IT
VesJ

   

NJ (NJ)
DanR

 
P
á

 

ZMU
DudP

EKO
ŠraM

ON
KnoL

M
HolM

PP
MRei

AJ (AJ)
ŠtěM

       

NJ (NJ)
DanR

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ME1  (Snášel Evžen)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

AJ (AJ1)
ŠtěM

ZE
SnE

M
KraŠ

F
NovJ

D
MarZ

ZEK
VavJ

CJL
PalL

   

AJ (AJ2)
KouV

 
Ú
t

 

 

M
KraŠ

ZE
SnE

AJ (AJ1)
ŠtěM

CJL
PalL

ZE
SnE

IT (IT1)
SnA
(B222)

IT (IT1)
SnA
(B222)

   

AJ (AJ2)
KouV

IT (IT2)
Vej
(B215)

IT (IT2)
Vej
(B215)

 
S
t

 

 

CJL
PalL

M
KraŠ

D
MarZ

F
NovJ

ON
KnoL

MT
SnA
(A415)

ZE
SnE

   

 
Č
t

 

 

AJ (AJ1)
ŠtěM

ON
KnoL

CJL
PalL

M
KraŠ

ZEK
VavJ

MT
SnA
(A415)

CH
VavJ

   

AJ (AJ2)
KouV

 
P
á

 

CH
VavJ

ON
KnoL

TV
PurJ

TV
PurJ

M
KraŠ

F
NovJ

       

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ME1  (Snášel Evžen)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

AJ (AJ1)
ŠtěM

M
KraŠ

F
NovJ

TV
PurJ

TV
PurJ

ZE
SnE

ZE
SnE

   

AJ (AJ2)
KouV

 
Ú
t

 

TD
TauP

TD
TauP

AJ (AJ1)
ŠtěM

AJ (AJ1)
ŠtěM

M
KraŠ

CJL
PalL

IT (IT1)
SnA
(B222)

IT (IT1)
SnA
(B222)

   

AJ (AJ2)
KouV

AJ (AJ2)
KouV

IT (IT2)
Vej
(B215)

IT (IT2)
Vej
(B215)

 
S
t

 

 

ZE
SnE

TD
TauP

TD
TauP

M
KraŠ

ZE
SnE

ON
KnoL

CJL
PalL

   

 
Č
t

 

OV (ME11) HegL

OV (ME11) HegL

OV (ME11) HegL

OV (ME11) HegL

OV (ME11) HegL

 

OV (ME11) HegL

     

OV (ME12) MatA

OV (ME12) MatA

OV (ME12) MatA

OV (ME12) MatA

OV (ME12) MatA

OV (ME12) MatA

OV (ME13) JanP

OV (ME13) JanP

OV (ME13) JanP

OV (ME13) JanP

OV (ME13) JanP

OV (ME13) JanP

OV (ME14) TumP

OV (ME14) TumP

OV (ME14) TumP

OV (ME14) TumP

OV (ME14) TumP

OV (ME14) TumP

 
P
á

 

OV (ME11) HegL

OV (ME11) HegL

OV (ME11) HegL

OV (ME11) HegL

OV (ME11) HegL

 

OV (ME11) HegL

     

OV (ME12) MatA

OV (ME12) MatA

OV (ME12) MatA

OV (ME12) MatA

OV (ME12) MatA

OV (ME12) MatA

OV (ME13) JanP

OV (ME13) JanP

OV (ME13) JanP

OV (ME13) JanP

OV (ME13) JanP

OV (ME13) JanP

OV (ME14) TumP

OV (ME14) TumP

OV (ME14) TumP

OV (ME14) TumP

OV (ME14) TumP

OV (ME14) TumP

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ME2A  (Snášel Antonín)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

EN (MEZ)
SnE

EN (ME)
TomD

IT
SnA
(B222)

IT
SnA
(B222)

CJL
PalL

AJ
ImrM

M
KliJ

ZE (ME)
VesJ

   

UE (MEZ)
SnE

 
Ú
t

 

EKO
ŠraM

CJL
PalL

ON
NovJ

M
KliJ
(A212)

ČT (ME)
SnA
(A413)

M
KliJ

AJ
ImrM

ZE (ME)
VesJ

   

ZRE (MEZ)
SnE

UE (MEZ)
SnE

 
S
t

 

 

ČT (ME)
SnA
(A413)

F
KliJ

F
KliJ
(A212)

EN (ME)
TomD

AJ
ImrM

CJL
PalL

     

UE (MEZ)
SnE

ZRE (MEZ)
SnE

 
Č
t

 

 

EKO
ŠraM

MT (ME)
KubV

EN (ME)
TomD

MT (ME)
KubV

CJL
PalL

TV
MarJ

TV
MarJ

   

EN (MEZ)
SnE

UE (MEZ)
SnE

ZRE (MEZ)
SnE

 
P
á

 

 

AJ
ImrM

ZE (ME)
VesJ

ON
NovJ

M
KliJ

EN (ME)
TomD

       

UE (MEZ)
SnE

ZRE (MEZ)
SnE

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ME2A  (Snášel Antonín)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

OV (ME21)
JanP

OV (ME21)
JanP

OV (ME21)
JanP

OV (ME21)
JanP

OV (ME21)
JanP

OV (ME21)
JanP

 

OV (ME21)
JanP

OV (MZ21)
LanJ

 

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (MZ21)
LanJ

OV (MZ21)
LanJ

OV (MZ21)
LanJ

OV (MZ21)
LanJ

OV (MZ21)
LanJ

OV (MZ21)
LanJ

 
Ú
t

 

OV (ME21)
JanP

OV (ME21)
JanP

OV (ME21)
JanP

OV (ME21)
JanP

OV (ME21)
JanP

OV (ME21)
JanP

 

OV (ME21)
JanP

OV (MZ21)
LanJ

 

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (MZ21)
LanJ

OV (MZ21)
LanJ

OV (MZ21)
LanJ

OV (MZ21)
LanJ

OV (MZ21)
LanJ

OV (MZ21)
LanJ

 
S
t

 

OV (ME21)
JanP

OV (ME21)
JanP

OV (ME21)
JanP

OV (ME21)
JanP

OV (ME21)
JanP

OV (ME21)
JanP

 

OV (ME21)
JanP

OV (MZ21)
LanJ

 

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (ME22)
MatA

OV (MZ21)
LanJ

OV (MZ21)
LanJ

OV (MZ21)
LanJ

OV (MZ21)
LanJ

OV (MZ21)
LanJ

OV (MZ21)
LanJ

 
Č
t

 

AJ
ImrM

EN (ME)
TomD

ZE (ME)
VesJ

CJL
PalL

F
KliJ
(A212)

F
KliJ
(A212)

TV
MarJ

TV
MarJ

   

EN (MEZ)
SnE

UE (MEZ)
SnE

 
P
á

 

AJ
ImrM

CJL
PalL

IT
SnA
(B222)

IT
SnA
(B222)

M
KliJ

M
KliJ
(A212)

       

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ME2B  (Bečvář Jiří)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

EN
SnE

UE
SnE

IT
UrbH

IT
UrbH

AJ
ŠtěM

M
BecJ

EKO
ŠraM

     

 
Ú
t

 

 

CJL
HihD

TV
BecJ

TV
BecJ

ZRE
SnE

AJ
ŠtěM

F
ŠtoP

UE
SnE

   

 
S
t

 

CJL
HihD

UE
SnE

CJL
HihD

M
BecJ

ZRE
SnE

AJ
ŠtěM

EKO
ŠraM

     

 
Č
t

 

TV
BecJ

TV
BecJ

EN
SnE

UE
SnE

ZRE
SnE

CJL
HihD

M
BecJ

ON
NovJ

   

 
P
á

 

 

AJ
ŠtěM

UE
SnE

M
BecJ

F
ŠtoP

ZRE
SnE

       

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ME2B  (Bečvář Jiří)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

OV (MZ22)
TumP

OV (MZ22)
TumP

OV (MZ22)
TumP

OV (MZ22)
TumP

OV (MZ22)
TumP

OV (MZ22)
TumP

 

OV (MZ22)
TumP

   

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

 
Ú
t

 

OV (MZ22)
TumP

OV (MZ22)
TumP

OV (MZ22)
TumP

OV (MZ22)
TumP

OV (MZ22)
TumP

OV (MZ22)
TumP

 

OV (MZ22)
TumP

   

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

 
S
t

 

OV (MZ22)
TumP

OV (MZ22)
TumP

OV (MZ22)
TumP

OV (MZ22)
TumP

OV (MZ22)
TumP

OV (MZ22)
TumP

 

OV (MZ22)
TumP

   

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

OV (MZ23)
HegL

 
Č
t

 

 

EN
SnE

UE
SnE

AJ
ŠtěM

CJL
HihD

M
BecJ

F
ŠtoP

ON
NovJ

   

 
P
á

 

F
ŠtoP

AJ
ŠtěM

IT
UrbH
(B201)

IT
UrbH
(B201)

M
BecJ

CJL
HihD

       

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ME3  (Dännerová Renata)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

IT
SnA
(B222)

IT
SnA
(B222)

AJ (AJ)
ImrM

EN (ME)
TomD

CJL
MarZ

M
KraŠ

EKO
DanR

F
NovJ

   

NJ (NJ)
DanR

(MEZ)
SnE

 
Ú
t

 

 

AJ (AJ)
ImrM

AJ (AJ)
ImrM

EN (ME)
TomD

M
KraŠ

ČT (ME)
SnA
(A215)

CJL
MarZ

EM
DemL

   

NJ (NJ)
DanR

NJ (NJ)
DanR

ZRE (MEZ)
KohL

UE (MEZ)
DemL

 
S
t

 

OV (ME31)
MatA

OV (ME31)
MatA

OV (ME31)
MatA

OV (ME31)
MatA

OV (ME31)
MatA

OV (ME31)
MatA

 

OV (ME31)
MatA

   

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

 
Č
t

 

OV (ME31)
MatA

OV (ME31)
MatA

OV (ME31)
MatA

OV (ME31)
MatA

OV (ME31)
MatA

OV (ME31)
MatA

 

OV (ME31)
MatA

   

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

 
P
á

 

OV (ME31)
MatA

OV (ME31)
MatA

OV (ME31)
MatA

OV (ME31)
MatA

OV (ME31)
MatA

OV (ME31)
MatA

 

OV (ME31)
MatA

   

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ32)
HegL

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

OV (MZ33)
LacM

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ME3  (Dännerová Renata)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

CJL
MarZ

TV
BecJ

TV
BecJ

M
KraŠ

AJ (AJ)
ImrM

EM
DemL

EM
DemL

   

NJ (NJ)
DanR

 
Ú
t

 

EN (ME)
TomD

M
KraŠ

TV
BecJ

TV
BecJ

AŘ (ME)
SnE

CJL
MarZ

EM
DemL

EM
DemL

   

UE (MEZ)
DemL

UE (MEZ)
DemL

 
S
t

 

EM
DemL

EM
DemL

AŘ (ME)
SnE

EN (ME)
TomD

IT
SnA
(B201)

IT
SnA
(B201)

AJ (AJ)
ImrM

EKO
DanR

   

ZRE (MEZ)
KohL

EN (MEZ)
SnE

NJ (NJ)
DanR

 
Č
t

 

EM
DemL

EM
DemL

M
KraŠ

ČT (ME)
SnA
(A215)

AŘ (ME)
SnE

EN (ME)
TomD

EM
DemL

CJL
MarZ

   

(MEZ)
SnE

ZRE (MEZ)
KohL

EN (MEZ)
SnE

 
P
á

 

 

CJL
MarZ

M
KraŠ

AJ (AJ)
ImrM

EN (ME)
TomD

F
NovJ

       

NJ (NJ)
DanR

UE (MEZ)
DemL

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ME4  (Kliment Jan)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

OV (ME41)
MatA

OV (ME41)
MatA

OV (ME41)
MatA

OV (ME41)
MatA

OV (ME41)
MatA

OV (ME41)
MatA

TEV (TPO)
DudP

OV (ME41)
MatA

PP (TPO)
SvoP

 

OV (MZ42)
LacM

OV (MZ42)
LacM

OV (MZ42)
LacM

OV (MZ42)
LacM

OV (MZ42)
LacM

OV (MZ42)
LacM

OV (MZ42)
LacM

TP (TPO)
KopR

ZMU (TPO)
DudP

PP (TPO)
SvoP

 
Ú
t

 

OV (ME41)
MatA

OV (ME41)
MatA

OV (ME41)
MatA

OV (ME41)
MatA

OV (ME41)
MatA

OV (ME41)
MatA

ZP (TPO)
RA

OV (ME41)
MatA

OPO (TPO)
BenE

OPO (TPO)
BenE

OV (MZ42)
LacM

OV (MZ42)
LacM

OV (MZ42)
LacM

OV (MZ42)
LacM

OV (MZ42)
LacM

OV (MZ42)
LacM

OV (MZ42)
LacM

ZP (TPO)
RA

ZMU (TPO)
DudP

 
S
t

 

UE (MEZ)
DemL

EN (ME)
TomD

TV
PurJ

TV
PurJ

AJ (AJ)
ŠtaH

M
KliJ

AŘ (ME)
SnE

ČT (ME)
SnA

ZPO (TPO)
ReiM

ZPO (TPO)
ReiM

ZRE (MEZ)
KohL

UE (MEZ)
DemL

NJ (NJ)
DanR

TP (TPO)
BenO

PP (TPO)
MRei

 
Č
t

 

IT
KliJ

IT
KliJ

M
KliJ

ČT (ME)
SnA

AJ (AJ)
ŠtaH

AJ (AJ)
ŠtaH

CJL
PalL

ČT (ME)
SnA

   

ZRE (MEZ)
KohL

NJ (NJ)
DanR

NJ (NJ)
DanR

EN (MEZ)
SnE

PP (TPO)
SvoP

 
P
á

 

EM (ME)
SnE

EM (ME)
SnE

EN (ME)
TomD

M
KliJ

AŘ (ME)
SnE

CJL
PalL

       

UE (MEZ)
DemL

UE (MEZ)
DemL

EM (MEZ)
SnE

EM (MEZ)
SnE

PP (TPO)
MRei

ZMU (TPO)
DudP

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ME4  (Kliment Jan)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

EN (ME)
TomD

ON
NovJ

EM (ME)
SnE

EM (ME)
SnE

M
KliJ

AJ (AJ)
ŠtaH

PP (TPO)
SvoP

PP (TPO)
SvoP

 

EM (MEZ)
SnE

EM (MEZ)
SnE

EN (MEZ)
SnE

NJ (NJ)
DanR

ZMU (TPO)
DudP

TP (TPO)
KopR

 
Ú
t

 

 

EN (ME)
TomD

M
KliJ

EKO
ŠraM

ON
NovJ

EN (ME)
TomD

AŘ (ME)
SnE

CJL
PalL

OPO (TPO)
BenE

OPO (TPO)
BenE

EN (MEZ)
SnE

ZRE (MEZ)
KohL

EN (MEZ)
SnE

ZP (TPO)
RA

ZP (TPO)
RA

 
S
t

 

 

ČT (ME)
SnA

TV
PurJ

TV
PurJ

M
KliJ

CJL
PalL

EM (ME)
SnE

EM (ME)
SnE

ZPO (TPO)
ReiM

ZPO (TPO)
ReiM

EM (MEZ)
SnE

EM (MEZ)
SnE

ZRE (MEZ)
KohL

TEV (TPO)
DudP

TP (TPO)
BenO

 
Č
t

 

 

ČT (ME)
SnA

ČT (ME)
SnA

EN (ME)
TomD

AJ (AJ)
ŠtaH

CJL
PalL

M
KliJ

AŘ (ME)
SnE

   

ZRE (MEZ)
KohL

ZRE (MEZ)
KohL

UE (MEZ)
DemL

NJ (NJ)
DanR

UE (MEZ)
DemL

PP (TPO)
SvoP

 
P
á

 

IT
KliJ

IT
KliJ

CJL
PalL

M
KliJ

EKO
ŠraM

AJ (AJ)
ŠtaH

       

NJ (NJ)
DanR

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  TPO1  (Straka Pavel)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

AJ (AJ)
StrP

MAT
Halb

M
KliJ

TV
StrP

TV
StrP

CJL
DanP

OPO
RihJ

OPO
RihJ

 

NJ (NJ)
DanR

 
Ú
t

 

 

ON
NovJ

M
KliJ
(A212)

AJ (AJ)
StrP

F
MRei

CJL
DanP

ET
VesJ

PP
RihJ

   

NJ (NJ)
DanR

 
S
t

 

 

M
KliJ

CH
VavJ

CJL
DanP

IT
VesJ

IT
VesJ

ON
NovJ

     

 
Č
t

 

 

AJ (AJ)
StrP

CJL
DanP

CH
VavJ

F
MRei

M
KliJ

MAT
Halb

ET
VesJ

   

NJ (NJ)
DanR

 
P
á

 

 

ZEK
VavJ

D
MarZ

ET
VesJ

TD
Halb

TD
Halb

       

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  TPO1  (Straka Pavel)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

AJ (AJ)
StrP

ET
VesJ

M
KliJ

D
MarZ

ZEK
VavJ

F
MRei

OPO
RihJ

OPO
RihJ

 

NJ (NJ)
DanR

 
Ú
t

 

 

M
KliJ

AJ (AJ)
StrP

AJ (AJ)
StrP

ET
VesJ

ON
NovJ

CJL
DanP

PP
RihJ

   

NJ (NJ)
DanR

NJ (NJ)
DanR

 
S
t

 

OÚ (TP11)
TreJ

OÚ (TP11)
TreJ

OÚ (TP11)
TreJ

OÚ (TP11)
TreJ

OÚ (TP11)
TreJ

 

OÚ (TP11)
TreJ

     

OÚ (TP12)
TriM

OÚ (TP12)
TriM

OÚ (TP12)
TriM

OÚ (TP12)
TriM

OÚ (TP12)
TriM

OÚ (TP12)
TriM

 
Č
t

 

TV
StrP

TV
StrP

MAT
Halb

M
KliJ

ET
VesJ

MAT
Halb

ON
NovJ

CJL
DanP

   

 
P
á

 

IT
VesJ

IT
VesJ

M
KliJ

TD
Halb

TD
Halb

F
MRei

       

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  TPO2  (Reissová Michaela)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

   

M
MRei

TD
Halb

TD
Halb

AJ (AJ1)
ŠtěM

ON
NovJ

CJL
DanP

OPO
DudP

PP
RihJ

AJ (AJ2)
ŠtaH

 
Ú
t

 

   

SZ
ŽižM

OPO
DudP

TV
StrP

TV
StrP

CJL
DanP

M
MRei

PP
RihJ

PP
RihJ

 
S
t

 

 

F
MRei

IT (IT1)
MRei

IT (IT1)
MRei

M
MRei

OO
MlaJ

OO
MlaJ

AJ (AJ1)
ŠtěM

   

IT (IT2)
NovJ

IT (IT2)
NovJ

AJ (AJ2)
ŠtaH

 
Č
t

 

OÚ (TP21)
TreJ

OÚ (TP21)
TreJ

OÚ (TP21)
TreJ

OÚ (TP21)
TreJ

OÚ (TP21)
TreJ

 

OÚ (TP21)
TreJ

     

OÚ (TP22)
TriM

OÚ (TP22)
TriM

OÚ (TP22)
TriM

OÚ (TP22)
TriM

OÚ (TP22)
TriM

OÚ (TP22)
TriM

OÚ (TP23)
KorJ

OÚ (TP23)
KorJ

OÚ (TP23)
KorJ

OÚ (TP23)
KorJ

OÚ (TP23)
KorJ

OÚ (TP23)
KorJ

 
P
á

 

 

F
MRei

TP
DudP

M
MRei

CJL
DanP

AJ (AJ1)
ŠtěM

       

AJ (AJ2)
ŠtaH

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  TPO2  (Reissová Michaela)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

     

AJ (AJ1)
ŠtěM

TP
DudP

SZ
ŽižM

ON
NovJ

OPO
DudP

F
MRei

PP
RihJ

AJ (AJ2)
ŠtaH

 
Ú
t

 

     

CJL
DanP

AJ (AJ1)
ŠtěM

SZ
ŽižM

TEV
DudP

OPO
DudP

PP
RihJ

PP
RihJ

AJ (AJ2)
ŠtaH

 
S
t

 

F
MRei

EKO
Zat

EKO
Zat

CJL
DanP

M
MRei

OO
MlaJ

OO
MlaJ

AJ (AJ1)
ŠtěM

   

AJ (AJ2)
ŠtaH

 
Č
t

 

 

TP
DudP

CJL
DanP

MAT
Halb

IT (IT1)
MRei

IT (IT1)
MRei

SZ
ŽižM

TEV
DudP

   

IT (IT2)
NovJ

IT (IT2)
NovJ

 
P
á

 

 

TP
DudP

MAT
Halb

M
MRei

TV
StrP

TV
StrP

       

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  TPO3  (Štěpánová Markéta)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

ŘMV
SchČ

ŘMV
SchČ

ŘMV
SchČ

IT
KliJ

IT
KliJ

PP
SvoP

CJL
ŠtěM

   

 
Ú
t

 

   

PD
MRei

PD
MRei

M
BecJ

TEV
DudP

OPO
BenE

OPO
BenE

ZPO
ReiM

ZPO
ReiM

 
S
t

 

 

TP
DudP

AJ
ŠtěM

EKO
ŠraM

TV
StrP

TV
StrP

CJL
ŠtěM

M
BecJ

   

 
Č
t

 

 

PD
MRei

PD
MRei

EKO
ŠraM

PP
SvoP

PP
SvoP

TP
DudP

SCH
DudP

   

 
P
á

 

 

F
VesJ

AJ
ŠtěM

TP
DudP

CJL
ŠtěM

M
BecJ

       

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  TPO3  (Štěpánová Markéta)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

ŘMV
SchČ

ŘMV
SchČ

ŘMV
SchČ

CJL
ŠtěM

SCH
DudP

PP
SvoP

AJ
ŠtěM

   

 
Ú
t

 

   

PD
MRei

PD
MRei

M
BecJ

AJ
ŠtěM

OPO
BenE

OPO
BenE

ZPO
ReiM

ZPO
ReiM

 
S
t

 

 

SCH
DudP

TEV
DudP

AJ
ŠtěM

TV
StrP

TV
StrP

CJL
ŠtěM

F
VesJ

   

 
Č
t

 

 

IT
KliJ

IT
KliJ
(A212)

M
BecJ

PP
SvoP

PP
SvoP

SCH
DudP

AJ
ŠtěM

   

 
P
á

 

 

PD
MRei

PD
MRei

CJL
ŠtěM

TP
DudP

M
BecJ

       

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  E1A  (Tomanová Diana)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

F
KraŠ

ET
TomD

AJ (AJ1)
MarZ

ET
TomD

M
ŠtoP

CJL
PalL

CH
VavJ

   

AJ (AJ2)
Vav

 
Ú
t

 

TV
PurJ

TV
PurJ

ET
TomD

M
ŠtoP

ET
TomD

AJ (AJ1)
MarZ

CJL
PalL

CH
VavJ

   

AJ (AJ2)
Vav

 
S
t

 

 

ZEK
VavJ

ET
TomD

ET
TomD

ON
DanP

F
KraŠ

M
ŠtoP

AJ (AJ1)
MarZ

   

AJ (AJ2)
Vav

 
Č
t

 

 

ET
TomD

ET
TomD

IT (IT1)
UrbH

IT (IT1)
UrbH

M
ŠtoP

ZEK
VavJ

CJL
PalL

   

IT (IT2)
KliJ

IT (IT2)
KliJ

 
P
á

 

AJ (AJ1)
MarZ

ET
TomD

ON
DanP

CJL
PalL

ET
TomD

AJ (AJ2)
Vav

       

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  E1A  (Tomanová Diana)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

T
LanJ

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

 

OV (E11)
LacM

   

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

 
Ú
t

 

T
LanJ

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

 

OV (E11)
LacM

   

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

 
S
t

 

T
LanJ

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

 

OV (E11)
LacM

   

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

 
Č
t

 

T
LanJ

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

 

OV (E11)
LacM

   

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

 
P
á

 

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

OV (E11)
LacM

 

OV (E11)
LacM

     

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E12)
KuJa

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

OV (E13)
HolJ

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  E1B  (Šťovíček Petr)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

T
LanJ

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

 

OV (E14)
JanP

   

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

 
Ú
t

 

T
LanJ

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

 

OV (E14)
JanP

   

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

 
S
t

 

T
LanJ

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

 

OV (E14)
JanP

   

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

 
Č
t

 

T
LanJ

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

 

OV (E14)
JanP

   

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

 
P
á

 

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

OV (E14)
JanP

 

OV (E14)
JanP

     

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es11)
TumP

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

OV (Es12)
HolJ

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  E1B  (Šťovíček Petr)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

AJ (AJ1)
SchJ

AJ (AJ1)
SchJ

ET
TomD

ET
TomD

CJL
ŠraM

IT (IT1)
UrbH
(B201)

IT (IT1)
UrbH
(B201)

   

AJ (AJ2)
Vav

AJ (AJ2)
Vav

IT (IT2)
SnA
(B222)

IT (IT2)
SnA
(B222)

 
Ú
t

 

 

M
ŠtoP

ET
TomD

ZEK
VavJ

ET
TomD

CH
VavJ

CJL
ŠraM

F
MRei

   

 
S
t

 

M
ŠtoP

ET
TomD

ET
TomD

F
MRei

AJ (AJ1)
SchJ

ON
DanP

CJL
ŠraM

     

AJ (AJ2)
Vav

 
Č
t

 

TV
ŠtoP

TV
ŠtoP

ET
TomD

CH
VavJ

M
ŠtoP

CJL
ŠraM

ET
TomD

     

 
P
á

 

ET
TomD

ET
TomD

ON
DanP

M
ŠtoP

AJ (AJ1)
SchJ

ZEK
VavJ

       

AJ (AJ2)
Vav

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  E2  (Veselý Josef)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

 

OV (E21) KubJ

   

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

 
Ú
t

 

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

 

OV (E21) KubJ

   

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

 
S
t

 

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

 

OV (E21) KubJ

   

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

 
Č
t

 

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

 

OV (E21) KubJ

   

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

 
P
á

 

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

OV (E21) KubJ

 

OV (E21) KubJ

   

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (E22) ArnV

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es23) KunO

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

OV (Es24) KuJa

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  E2  (Veselý Josef)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

EN
TomD

CJL
ŠraM

ON
ŠraM

EKO
ŠraM

AJ (AJ1)
SchJ

EN
TomD

M
ŠtoP

F
VesJ

   

AJ (AJ2)
StrP

NJ (NJ)
DanR

 
Ú
t

 

EKO
ŠraM

CJL
ŠraM

M
ŠtoP

ESP
VesJ

EM
SnA

EM
SnA

F
VesJ

PNS
KohL

   

 
S
t

 

EN
TomD

M
ŠtoP

AJ (AJ1)
SchJ

AJ (AJ1)
SchJ

PNS
KohL

CJL
ŠraM

EM
SnA
(B203)

EM
SnA
(B203)

   

AJ (AJ2)
StrP

AJ (AJ2)
StrP

NJ (NJ)
DanR

NJ (NJ)
DanR

 
Č
t

 

ON
ŠraM

ESP
VesJ

PNS
KohL

CJL
ŠraM

TV
PurJ

TV
PurJ

EM
SnA
(B203)

EM
SnA
(B203)

   

 
P
á

 

EM
SnA
(B203)

EM
SnA
(B203)

AJ (AJ1)
SchJ

EN
TomD

IT (IT1)
VesJ

IT (IT1)
VesJ

       

AJ (AJ2)
StrP

IT (IT2)
UrbH

IT (IT2)
UrbH

NJ (NJ)
DanR

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  E3  (Šrámková Miroslava)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

EN
TomD

AJ (AJ)
MarZ

CJL
PalL

EKO
ŠraM

A
SnE

ON
ŠraM

M
ŠtoP

ESP
DemL

   

NJ (NJ)
Vav

 
Ú
t

 

EM
KohL

EM
KohL

IT (IT1)
UrbH

IT (IT1)
UrbH

AJ (AJ)
MarZ

EM
KohL

EM
KohL

CJL
PalL

   

IT (IT2)
VesJ

IT (IT2)
VesJ

NJ (NJ)
Vav

 
S
t

 

EM
KohL

EM
KohL

PNS
KohL

CJL
PalL

EM
KohL

EM
KohL

AJ (AJ)
MarZ

M
ŠtoP

   

NJ (NJ)
Vav

 
Č
t

 

TV
ŠtoP

TV
ŠtoP

PNS
KohL

M
ŠtoP

PNS
KohL

A
SnE

EM
KohL

EM
KohL

   

 
P
á

 

EN
TomD

EKO
ŠraM

CJL
PalL

ESP
DemL

AJ (AJ)
MarZ

ON
ŠraM

       

NJ (NJ)
Vav

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  E3  (Šrámková Miroslava)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

 

OV (E31)
KubJ

   

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

 
Ú
t

 

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

 

OV (E31)
KubJ

   

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

 
S
t

 

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

 

OV (E31)
KubJ

   

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

 
Č
t

 

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

 

OV (E31)
KubJ

   

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

 
P
á

 

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

OV (E31)
KubJ

 

OV (E31)
KubJ

   

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (E32)
ArnV

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

OV (Es33)
KunO

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  Z1  (Žižka Miroslav)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

 

OV (Z11)
Borg

     

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

 
Ú
t

 

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

 

OV (Z11)
Borg

     

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

 
S
t

 

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

 

OV (Z11)
Borg

     

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

 
Č
t

 

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

 

OV (Z11)
Borg

     

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

 
P
á

 

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

OV (Z11)
Borg

 

OV (Z11)
Borg

     

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z12)
HajT

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

OV (Z13)
KubS

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  Z1  (Žižka Miroslav)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

M
UrbH

TO
ŽižM

AJ (AJ1)
KouV

TO
ŽižM

CJL
KouV

CH
VavJ

ON
NovJ

   

AJ (AJ2)
StrP

 
Ú
t

 

 

M
UrbH

IT (IT1)
UrbH
(B201)

IT (IT1)
UrbH
(B201)

F
ŽižM

CJL
KouV

TV
StrP

TV
StrP

   

IT (IT2)
Jav
(B215)

IT (IT2)
Jav
(B215)

 
S
t

 

CJL
KouV

AJ (AJ1)
KouV

ON
NovJ

M
UrbH

TD
ŽižM

TD
ŽižM

MAT
TauP

MAT
TauP

   

AJ (AJ2)
StrP

 
Č
t

 

 

TO
ŽižM

CJL
KouV

MAT
TauP

M
UrbH

F
ŽižM

ZEK
DrlM

MAT
TauP

   

 
P
á

 

 

AJ (AJ1)
KouV

TO
ŽižM

AJ (AJ1)
KouV

CH
VavJ

ZEK
DrlM

       

AJ (AJ2)
StrP

AJ (AJ2)
StrP

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  Z2  (Urbanová Hana)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

 

OV (Z21)
TriO

   

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

 
Ú
t

 

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

 

OV (Z21)
TriO

   

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

 
S
t

 

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

 

OV (Z21)
TriO

   

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

 
Č
t

 

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

 

OV (Z21)
TriO

   

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

 
P
á

 

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

OV (Z21)
TriO

 

OV (Z21)
TriO

   

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

OV (Z22)
GruM

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  Z2  (Urbanová Hana)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

TV
BecJ

TV
BecJ

IT
UrbH

IT
UrbH

AJ (AJ)
StrP

M
UrbH

TO
ŽižM

CJL
ŠraM

   

NJ (NJ)
DanR

 
Ú
t

 

 

ON
NovJ

ST
TauP

SZ
TauP

CJL
ŠraM

EKO
ŠraM

TD
ŽižM

TD
ŽižM

   

 
S
t

 

 

SZ
TauP

AJ (AJ)
StrP

AJ (AJ)
StrP

ST
TauP

F
UrbH

TD
ŽižM

TD
ŽižM

   

NJ (NJ)
DanR

NJ (NJ)
DanR

 
Č
t

 

 

CJL
ŠraM

ON
NovJ

TO
ŽižM

SZ
TauP

ST
TauP

M
UrbH

F
UrbH

   

 
P
á

 

CJL
ŠraM

M
UrbH

AJ (AJ)
StrP

TO
ŽižM

TO
ŽižM

EKO
ŠraM

       

NJ (NJ)
DanR

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  Z3  (Drlá Miroslava)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

TV
ŠtoP

TV
ŠtoP

AJ (AJ)
MarZ

CJL
PalL

M
ŠtoP

TO
ŽižM

SZ
ŽižM

     

NJ (NJ)
ŠtoP

 
Ú
t

 

 

NJ (NJ)
ŠtoP

CJL
PalL

SZ
ŽižM

TO
ŽižM

TO
ŽižM

EKO
DrlM

ON
DrlM

   

 
S
t

 

 

AJ (AJ)
MarZ

SZ
ŽižM

TD
ŽižM

TD
ŽižM

M
ŠtoP

TO
ŽižM

CJL
PalL

   

 
Č
t

 

 

CJL
PalL

AJ (AJ)
MarZ

TO
ŽižM

ON
DrlM

EKO
DrlM

TD
ŽižM

TD
ŽižM

   

NJ (NJ)
ŠtoP

 
P
á

 

TO
ŽižM

SZ
ŽižM

M
ŠtoP

AJ (AJ)
MarZ

IT (IT1)
MRei

IT (IT1)
MRei

       

NJ (NJ)
ŠtoP

IT (IT2)
UrbH

IT (IT2)
UrbH

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  Z3  (Drlá Miroslava)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

 

OV (Z31)
TriO

   

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

 
Ú
t

 

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

 

OV (Z31)
TriO

   

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

 
S
t

 

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

 

OV (Z31)
TriO

   

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

 
Č
t

 

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

 

OV (Z31)
TriO

   

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

 
P
á

 

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

OV (Z31)
TriO

 

OV (Z31)
TriO

   

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z32)
HajT

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

OV (Z33)
Borg

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ITR1  (Halbichová Iva)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

IVK (I)
DrlM

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

 

OV (I11)
JanR

   

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

 
Ú
t

 

IVK (I)
DrlM

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

 

OV (I11)
JanR

   

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

 
S
t

 

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

 

OV (I11)
JanR

     

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

 
Č
t

 

ODC (I)
DrlM

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

 

OV (I11)
JanR

   

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

 
P
á

 

ODC (I)
DrlM

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

OV (I11)
JanR

 

OV (I11)
JanR

   

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR11)
Chu

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

OV (TR12)
Rod

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ITR1  (Halbichová Iva)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

M
Jav

CH
DrlM

ZEK
DrlM

AJ (AJ1)
SchJ

CJL
ŠraM

ON
Halb

TV
PurJ

TV
PurJ

   

AJ (AJ2)
StrP

 
Ú
t

 

MAT (I)
Jav

M
Jav

IT (IT1)
SnA
(B222)

IT (IT1)
SnA
(B222)

MAT (I)
Jav

MAT (I)
Jav

STK (I)
KubV

STK (I)
KubV

   

IT (IT2)
Jav
(B215)

IT (IT2)
Jav
(B215)

(TR)
KubV

(TR)
KubV

VRZ (TR)
LabV

VRZ (TR)
LabV

 
S
t

 

M
Jav

AJ (AJ1)
SchJ

CJL
ŠraM

F
NovJ

CJL
ŠraM

ON
Halb

TEK (I)
Halb

TEK (I)
Halb

   

AJ (AJ2)
StrP

(TR)
KubV

(TR)
KubV

 
Č
t

 

 

TEK (I)
Halb

CJL
ŠraM

F
NovJ

CH
DrlM

ZEK
DrlM

MAT (I)
Jav

     

MAT (TR)
Halb

 
P
á

 

M
Jav

AJ (AJ1)
SchJ

VYT (I)
DrlM

AJ (AJ1)
SchJ

VYT (I)
DrlM

MAT (I)
Jav

       

AJ (AJ2)
StrP

ODK (TR)
Jav

AJ (AJ2)
StrP

ODK (TR)
Jav

MAT (TR)
Halb

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ITZ2  (Kowalski Marek)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

 

OV (I21) Rys

   

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

 
Ú
t

 

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

 

OV (I21) Rys

   

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

 
S
t

 

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

 

OV (I21) Rys

   

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

 
Č
t

 

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

 

OV (I21) Rys

   

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

 
P
á

 

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

OV (I21) Rys

 

OV (I21) Rys

   

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (I22) KrJa

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (T21) Smo

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

OV (ZE21) Pas

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ITZ2  (Kowalski Marek)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

 

M
Mat
(A5)

TEK (I)
Jav
(A6)

TEK (I)
Jav
(A6)

VYT (I)
DrlM
(A6)

VYT (I)
DrlM
(A6)

CJL
Kow
(A5)

IT (IT1)
Jan
(A19)

   

STK (T)
KubV
(A5)

STK (T)
KubV
(A5)

(T)
Jav
(A5)

(T)
Jav
(A5)

IT (IT2)
Zum
(B44)

ODK (ZE)
Halb
(A20)

ODK (ZE)
Halb
(A20)

MAT (ZE)
KubV
(A27)

(ZE)
KubV
(A7)

 
Ú
t

 

IT (IT2)
Zum
(B44)

EKO
Zat
(A5)

AJ (AJ)
Mat
(A6)

ODC (I)
DrlM
(A6)

ODC (I)
DrlM
(A6)

ON
Vav
(A5)

TV
Kow
(TEV)

     

ODK (T)
LabV
(A5)

ODK (T)
LabV
(A5)

NJ (NJ)
Kou
(A5)

ODK (ZE)
Halb
(A20)

ODK (ZE)
Halb
(A20)

 
S
t

 

 

TV
Kow
(TEV)

PLY (I)
DrlM
(A22)

PLY (I)
DrlM
(A22)

IVK (I)
DrlM
(A22)

M
Mat
(A5)

AJ (AJ)
Mat
(A6)

F
Jan
(A5)

   

MAT (T)
Jav
(A5)

(T)
Jav
(A6)

(T)
Jav
(A6)

NJ (NJ)
Kou
(A5)

MAT (ZE)
KubV
(A6)

(ZE)
KubV
(A5)

(ZE)
KubV
(A5)

 
Č
t

 

VYT (I)
DrlM
(A6)

VYT (I)
DrlM
(A6)

IVK (I)
DrlM
(A6)

TEK (I)
Jav
(A6)

TEK (I)
Jav
(A6)

CJL
Kow
(A5)

AJ (AJ)
Mat
(A6)

EKO
Zat
(A5)

   

MAT (T)
Jav
(A5)

(T)
Jav
(A5)

ODK (T)
LabV
(A5)

ODK (T)
LabV
(A5)

NJ (NJ)
Kou
(A5)

MAT (ZE)
KubV
(C1)

MAT (ZE)
KubV
(C1)

(ZE)
KubV
(C1)

(ZE)
KubV
(C1)

 
P
á

 

 

ON
Vav
(A5)

F
Jan
(A5)

AJ (AJ)
Mat
(A6)

CJL
Kow
(A5)

M
Mat
(A5)

CJL
Kow
(A5)

IT (IT1)
Jan
(A29)

   

NJ (NJ)
Kou
(A5)

 

lichý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ITZ3  (Javorková Petra)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

M
Jav

CJL
PalL

AJ (AJ)
StrP

IVK (I)
DrlM

IVK (I)
DrlM

VYT (I)
DrlM

VYT (I)
DrlM

TEK (I)
DrlM

   

(TR)
LabV

(TR)
LabV

MAT (TR)
KubV

ODK (TR)
LabV

ODK (TR)
LabV

NJ (NJ)
ŠtoP

(ZE)
Jav

(ZE)
Jav

VSO (ZE)
Jav

SZ (ZE)
KubV

SZ (ZE)
KubV

 
Ú
t

 

 

AJ (AJ)
StrP

IVK (I)
DrlM

IVK (I)
DrlM

VYT (I)
DrlM

CJL
PalL

M
Jav

EKO
Jav

   

(TR)
LabV

(TR)
LabV

VRZ (TR)
LabV

NJ (NJ)
ŠtoP

PRB (ZE)
Halb

ODK (ZE)
Halb

ODK (ZE)
Halb

 
S
t

 

 

PLY (I)
DrlM

PLY (I)
DrlM

ODC (I)
DrlM

ODC (I)
DrlM

CJL
PalL

ON
DrlM

TEK (I)
DrlM

   

(TR)
LabV

VRZ (TR)
LabV

ODK (TR)
LabV

ODK (TR)
LabV

PRB (ZE)
Halb

PRB (ZE)
Halb

ODK (ZE)
Halb

ODK (ZE)
Halb

 
Č
t

 

EKO
Jav

M
Jav

AJ (AJ)
StrP

VYT (I)
DrlM

TV
PurJ

TV
PurJ

TEK (I)
DrlM

TEK (I)
DrlM

   

MAT (TR)
KubV

(TR)
LabV

NJ (NJ)
ŠtoP

VRZ (TR)
LabV

(ZE)
Jav

MAT (ZE)
KubV

 
P
á

 

(ZE)
Jav

CJL
PalL

ON
DrlM

AJ (AJ)
StrP

IT (IT1)
VesJ

IT (IT1)
VesJ

       

NJ (NJ)
ŠtoP

IT (IT2)
UrbH

IT (IT2)
UrbH

sudý týden

(rozvrh platný od 16.11.2020)

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace  ITZ3  (Javorková Petra)

 

0
7:10- 7:55

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:55-10:40

4
10:45-11:30

5
11:35-12:20

6
12:50-13:35

7
13:40-14:25

8
14:30-15:15

9
15:20-16:05

 
P
o

 

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

 

OV (I31) Rys

   

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

             

 
Ú
t

 

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

 

OV (I31) Rys

   

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

             

 
S
t

 

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

 

OV (I31) Rys

   

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (TR32) Smo

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

OV (ZE31) Pas

             

 
Č
t

 

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

OV (I31) Rys

 

OV (I31) Rys

   

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (I32) KrJa

OV (TR31) Chu

OV (TR31) Chu